OŠ MALA NEDELJA izvaja JAVNI RAZPIS “PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2019”, saj je zaposlila kandidatko, ki izpolnjuje pogoje za  trajnostno vključitev mladih na trg dela (ESS), zlasti tistih, ki niso niti zaposleni niti vključeni v izobraževanje ali usposabljanje, vključno z mladimi, ki jim grozi socialna izključenost, in mladimi iz marginaliziranih skupnosti, tudi prek izvajanja jamstva za mlade.

 

Javni razpis je razpisalo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, sofinanciran pa je  s sredstvi Evropskega socialnega sklada.

 

Pomočnica vzgojiteljice bo v našem  zavodu pridobivala vzgojno-izobraževalne izkušnje, ki so obvezne za pridobitev poklicne kvalifikacije, in opravila vse z zakonom in drugimi predpisi določene aktivnosti za pristop k strokovnemu izpitu s področja vzgoje in izobraževanja, po izteku pogodbe o zaposlitvi na projektnem delovnem mestu pa bo sklenila novo pogodbo o zaposlitvi za obdobje vsaj enega meseca, ki ga bo financirala Občina Ljutomer.

(Skupno 275 obiskov, današnjih obiskov 1)