Spoštovani starši!

Strokovni aktivi učiteljev so izbrali učbenike, delovne zvezke ter ostala gradiva za šolsko leto 2024/2025.

Učbenike si učenci izposodijo iz učbeniškega sklada ob koncu šolskega leta ali prvi teden v septembru. Izposoja je brezplačna. Ob izteku šolskega leta morate učbenike vrniti šoli. Če bo kakšen učbenik uničen ali pa ga ne boste vrnili oz. bi ga želeli odkupiti, boste morali ob koncu šolskega leta poravnati stroške nakupa novega. O tem morate obvestiti skrbnika učbeniškega sklada do konca tekočega šolskega leta.

Delovne zvezke in ostale potrebščine nabavite starši sami. Izbirate lahko med večimi ponudniki, pri katerih lahko naročite vse potrebno preko spleta.

Povezave do naročilnic:

Kopija-nova

OFFICE-Ljutomer

Mladinska knjiga Ljutomer

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)