Na hipodromu v Ljutomeru je bil po treh letih, 11. 10. 2022, spet kros za učence od 1. do 9. razreda. Na tem krosu je sodelovalo kar sedem osnovnih šol, skoraj dvesto učencev. OŠ Mala Nedelja je imela dvajset tekmovalcev v osemnajstih kategorijah.

Šest od njih so osvojili 1. mesto. To so: Filip Kolar 3. razred, Mia Vunderl 4. razred, Leon Kšela Ritonja 5. razred, Tomi Miklič 6. razred, Martina Novak 7. razred in Maj Babič 9. razred. Alina Dolamič 5. razred je osvojila 2. mesto, Aneja Kšela Ritonja 3. razred pa je osvojila 3. mesto.

Iskrene čestitke vsem učencem za dosežene rezultate.

Čestitke tudi Športni zvezi Ljutomer, Janu Filipiču in gimnazijcem za odlično izpeljavo tekmovanja. Vzdušje je bilo prav izjemno!

Učiteljica športa:

Svetlana Oletič

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)