Kviza o varni rabi interneta se je udeležilo skoraj 200 slovenskih osnovnih šol, učenci, teh je bilo nekaj več kot 20.000, pa so poleg nepozabnega doživetja pridobili dragoceno znanje, ki jim bo pomagalo pri varnejšem spletnem življenju.

Na kvizu so sodelovali tudi učenci 6., 7., 8. in 9. razreda naše šole. S 15.225 sodelujočimi učenci iz ostalih šol, ki so odgovorili na vsa vprašanja, nam je skupaj uspelo podreti Guinnessov rekord. Bili smo veseli, da smo tudi mi pripevali svoj delček h Guinnessovemu rekordu.

Nekaj dni po kvizu pa smo prejeli naslednjo novico:

“Najboljše se je na kvizu izmed več kot 20.000 sodelujočimi odrezal/-a učenec oziroma učenka vaše šole. Z veseljem vam posredujemo kodo, ki je bila zabeležena pod najvišjim številom točk. Tudi v našem imenu učencu/-ki čestitamo za uspeh.

Biti najboljši med tolikšnim številom sodelujočih je namreč res pohvale vreden dosežek.”

In ZMAGOVALKA med 20.000 sodelujočimi je naša učenka iz 9. razreda, NEŽA KOŠTI.

Iskrene čestitke Neži za dosežen uspeh.

Pravtako čestitke vsem ostalim sodelujočim.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)