Leto 2020  se zaključuje. Prineslo je veliko. Vsakemu izmed nas, našim družinam, učencem, nam v šoli, okolju. Bilo so dogodki, katere bi želeli pozabiti, upam pa, da so nas naučili, kako jih preživeti, kako ceniti vse, kar nam je dano, kako se iz njih naučiti živeti bolje.

Hvala vsem za vse pozitivne izkušnje, ki plemenitijo nas, naše učence, naše ljudi, naše družine, naše kraje. Hvala vsem in vsakomur. 

Pred najlepšimi prazniki v letu pa vam želimo, da svoje domove okrasite  z nasmehi, z dobro voljo, pesmijo, pogovori, naj naši domovi zadišijo po prijaznosti, srčnosti, dobri volji, ugodju toplega doma, kjer sta doma sreča in zdravje. 

Vse to pa skupaj ponesimo tudi v leto, ki prihaja.

SREČNO 2021 vam izrekamo z ubranimi glasovi, prazničnimi napevi, lepimi melodijami naših učencev. 

Vabljeni k ogledu in poslušanju:

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)