Zakaj lahko rečemo, da je naš tabor drugačen od drugih? Od jutra, ko se otroci zbudijo in do večera, ko na nebu mežikajo zvezde se izvajajo aktivnosti (ustvarjalne, doživljajske, kognitivne, psihosocialne, koordinacijske, vztrajnostne, športne…), ki so skrbno strokovno načrtovane ter so v skladu z razvojnimi potrebami otrok.

Namen tabora je, da otrok s svojimi vrstniki preživi aktivne počitnice, ki ga napolnijo z ustvarjalnimi, veselimi in doživljajskimi vsebinami. Na taboru bomo razvijali socialne veščine, avtonomnost, interaktivnost, kreativnost, ustvarjalnost, kognitivne in motorične sposobnosti. Preko igre, delavnic in različnih dejavnosti se bomo učili skupinskega dela ter z različnimi aktivnostmi spodbujali pri otroku samostojnost, ustvarjalnost, odgovornost, vztrajnost, samoiniciativnost ter druge socialne in čustvene veščine.

Število mest je omejeno, zato otroku čim prej rezervirajte mesto, da doživi nepozabno poletno izkušnjo.

Več informacij najdete na https://logopedagogika.si/poletni-tabor.

prof. dr. Sebastjan Kristovič
Vodja tabora

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1)