Nova mini serija brezplačnih spletnih predavanj za starše in učence.

Če se kot starš sprašujete, kako (uspešno) motivirati svojega najstnika, ali pa si učenec ali učenka in si želiš spoznati, kako se sprostiti, ko te muči stres pred spraševanjem – je ta novička ravno prava za vse vas.

MITI IN RESNICE O NOTRANJI MOTIVACIJI MLADIH (Četrtek, 5. oktober, ob 18. uri)PRIJAVA

Tako starši kot učitelji smo s svojimi izkušnjami spoznali pomembnost učenja, ki je otroci morda še niso. Verjamemo, da vemo, kaj je dobro za njih, in jih skušamo motivirati, da bi sledili našim idejam.

Pa vendar se v praksi velikokrat izkaže, da pri tem nismo tako uspešni, kot si želimo. Na webinarju bomo spregovorili, zakaj je tako in kakšen vpliv kot starši in učitelji sploh lahko imamo na svoje otroke in učence.

TEHNIKE SPROŠČANJA ZA IZZI VSAKDAN (Četrtek, 12. oktober, ob 18. uri)PRIJAVA

Napetost v želodcu, potne roke, suha usta, nemir v telesu. Kaj storiti, kako si pomagati in se umiriti? Predstavili in preizkusili bomo različne tehnike sproščanja ter podali praktične nasvete, s katerimi si lahko dolgoročno pomagamo k večji sproščenosti.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)