V tednu otroka so na Osnovni šoli Mala Nedelja izvedli zanimiv dan dejavnosti. Učenci od 6. do 9. razreda so skozi praktične aktivnosti preizkušali svoje ročne spretnosti, razširjali znanje o poklicih sedanjosti in prihodnosti, izobraževalnih programih ter iskali inovativne ideje.

V vsakem oddelku se je zvrstilo pet delavnic, pri izvedbi pa so poleg učiteljev sodelovali še ga. Vesna Starman in g. Črtomir Tavzes iz Centra odličnosti za raziskave in inovacije (Innorenew Coe) ter g. Ciril Ambrož in g. Boštjan Čukur iz Srednje gradbene šole in gimnazije Maribor. Izpod rok učencev so nastali unikatni mozaiki iz keramičnih ploščic, papirnati roboti, izdelali pa so tudi majhna vozila z uporabo različnih materialov.

Pedagoginja Nina Škraban