Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje za starše, ki bo v četrtek, 1. februarja 2024, ob 16.30 uri, v kulturnem domu pri Mali Nedelji.

Z nami bosta ga. Leonida in dr. Albert Mrgole, starša štirih otrok in izjemno priljubljena slovenska predavatelja, ki na preprost način in na konkretnih življenjskih zgodbah pokažeta, kako najti preprosto pot do rešitev različnih vzgojnih zadreg. Kako reagirati, ko se partnerja ne strinjata, kaj narediti, ko se otrok upira, kako rešimo nenehno pregovarjanje, kako ravnamo, ko otrok prestopi meje, kako naj prilagajamo pravila, če imamo različno stare otroke, odnos vrtec, šola – starši…

Predavanje je namenjeno staršem vseh starosti, očetom in mamam. Veseli bomo vašega obiska.

Breda Žunič, ravnateljica

Priloga: Vabilo

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)